Yangın Söndürücü Takip Otomasyonu, yangın tüpü üreticilerinin ve bakım işlerinin gerçekleştirenlerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Yangın Söndürücü Takip Otomasyonu Yatırımdır

Kurtarır Yangın Söndürme Cihazları, Yangın ve Güvenlik sektöründeki uluslararası gelişmeleri takip ederek, teknolojisini ve kadrosunu en ileri yöntem ve sistemlere göre kurmaktadır. Üretimde kalite ve akılcı yatırımlar sayesinde müşterileri için dünya kalitesinde ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiştir.

Kurtarır Yangın ile gerçekleştirdiğimiz Aybit-Yangın Söndürücü Takip Programı ile yangın söndürücü cihazların bakımı, dolumu, kontrolleri, saha personeli uygulaması ve diğer özellikleri ile zamandan tasarruf etmelerini ve personelin üzerine düşen iş yükünü azaltmıştır.

İşlemlerin Takibi Kolaylaşıyor

Biraz projeden bahsedecek olursak yangın söndürücülerin imalatından bakımına kadar geçen süreç içerisinde hangi işlemlerden geçtiğini ve işlemleri hangi personelin gerçekleştirdiğini, hizmet verilen firmaların yangın söndürücülerinin durumları hakkında bilgilere ulaşalabilmektedir.

Dolum, bakım, onarım, test ve kontrolleri ile yangın söndürme cihazlarının tetik mekanizması veya vana tertibatı, hortumu, lansı, emniyet pimi, gösterge saati gibi işlemlerinizi tüp bazında hangi tarihte yapıldığını tutabilirsiniz.

Tablet Uygulama Desteği

Saha bakım personeline verilen tablet uygulaması ile yapılan işlemlerin 3G üzerinden sunucu entegre çalışarak programa aktarmaktadır. Bu sayede saha bakım personeli sahada iken hangi işleri yaptığının takibi kolaylaşmaktadır.

Bakım personeline program üzerinden sahadayken yeni görevler atanabilmektedir.

Program ile firmalar verilen tüpler üzerine karekod etiketler üretilerek yasa gereği olması gereken bakım tarihi, dolum tarihi, toplam ağırlığı vb bilgileri yapıştırılmaktadır. Karekod etiketi ile yangın söndürücü cihazlarınızı kimliklendirmiş olursunuz. Bu kimliklendirme cihazların karışıklığını ortadan kaldıracak ve takibi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yukarıda anlatılanlar işlemlerinizi takip etmenin yanında müşterilerinize karşı planlı, programlı, ilkeli ve bilgileri raporlama imkanı sağlayarak yürütmenizi sağlamaktadır.

Aybit-Yangın Söndürücü Takip Programı hakkında detaylı bilgi için 0262 255 52 12 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.