Aybit - Paket Servis Programı

Arayan numarayı tanıma özelliği ile müşterilerinizle iletişimde kalın

Müşteri Takip

Aybit – Paket Servis Programı, paket servis üzerine çalışan, kebapçılar, pizzacılar vb. iş yerleri için geliştirilmiş bir programdır. Müşteriniz programda kayıtlı olduğu telefon ile aradığı anda ekrana bilgileri gelir.

Sipariş satış ekranından hızlı bir şekilde müşterinin isteklerini kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sipariş edilen ürün adetlerini belirtmeniz. Siparişe ait bilgileri (adres, tutar vb.) yazıcı çıktısı alarak dağıtıcıya verebilirsiniz. Müşterilerinize toplu sms gönderebilirsiniz. Sizi adres karışıklığından ve sipariş hatalarından kurtaracak bir uygulamadır.

Paket Servis Programı

Arayan Numarayı Gösterme

Telefon çaldığı anda, kayıtlı veya kayıtsız bütün müşterilerde bilgi penceresi açılır, açılan bu pencerede çok hızlı bir şekilde paket siparişlerinizi alabilir veya kayıtsız olan müşterinin kayıtlarını hızlıca ekleyebilirsiniz. Sipariş sonrasında yazıcıdan otomatik olarak siparişi çıktı alabilirsiniz.

Yazıcıdan Çıktı Alma

Yazıcıdan çıkan adisyon üzerinde müşterinin adı, adresi, telefon numarası, sipariş verilen tarih ve saat, adisyon numarası, müşterinin neler istediği, tutarı, ödeme şekli ve müşteriye özel açıklama çıkmaktadır. Müşterinin daha önceden ödenmemiş borcu varsa çıkan adisyonda önceki bakiye, adisyon toplamı ve en altında genel toplam olarak bilgi yer almaktadır.

Paket Servis Programı

Raporlama

Raporları günlük, aylık ve iki tarih arasına ödeme şekillerine, satılan ürünlere, kuryelerinize göre raporlar alabilirsiniz. Günlük rapor olarak hangi üründen kaç adet satıldığını görebilmektesiniz. Motorcuların hesaplarına ait raporlara da görebilmektesiniz.

Sipariş vermeyen müşterilere ait rapor alabilirsiniz. Örneğin son 1 ay veya 1 haftadır, sipariş vermemiş olan müşterilerinin cep telefonlarına mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerinizin sizden tekrar sipariş verme olasılığını arttırın.

Yani kısacası kendinizi hatırlatın. Sizlerinde bildiği gibi geri sizi aramayan müşterilerinizin büyük bir bölümü (%80) broşür, magnet veya iletişim bilgilerinizi kaybetmiş o yüzden sizi aramıyordur. Geri kalan %15 lik bölüm ise kötü personel davranışı, soğuk, yanlış veya geç gelen siparişler yüzünden sizi tercih etmiyorduır. %80 lik bölümü kazanmak sizin elinizde. Toplu sms özelliği ile az maliyetle hızlı bir çekilde müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Günlük Satışlar

Paket Servis Programında alınan siparişlerin listesi günlük satışlar ekranında bulunmaktadır. Bu ekranda ilk sipariş alındığında beyaz, siparişler motorcu üzerine yola çıktı olarak işaretlendiğinde sarı, motorcu geri geldiğinde de teslim edildi olarak işaretlenmektedir. Böylece siparişleri takip ederek gecikmelerin önüne geçecek ve paket servisinizi hızlandırmış olacaksınız.

Paket Servis Programı Kurye

Adres Karmaşası

Paket servis siparişlerinizde adres karışıklığına son. Müşterilerinizden her telefon sonrası adres almanıza gerek kalmaz. Sipariş verilen ürünleri doğru ve eksiksiz alın Sipariş vermeyen müşterilere ulaşın! Kurye hesap takibi artık çok kolay!

Demo Talep Edin

Paket Servis Programının deneme sürümünü talep etmek için lütfen formdaki alanlara eksiksiz giriş yapınız.

İletişim

İletişim formu ile bize her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Telefon

0262 255 52 12

Merkez Ofis

Muallimköy Mh. Deniz Cad. No:143/5 Kapı No:5 K:3 Gebze / KOCAELI, Türkiye