ixirlife - Güzellik Merkezi Programı

ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı ile Randevu Karışıklığına Son!

Salonunuza Teknolojik Yenilik

Salonunuzu eski usül yöntemlerle yönetmek yorucu olabilir. Çoğu zaman karmaşaya da neden olabilmektedir. ixirlife, salonunuzda yaşanacak karmaşanın önüne geçme konusunda oldukça başarılıdır.

Randevular

Gelişmiş randevu takibi sayesinde, müşterilerinizin randevularını görebilir, randevuları yönetebilirsiniz. Ayrıca randevuların durumlarını değiştirebilir, randevular arasında arama yapabilirsiniz.

Yetki

Detaylı kullanıcı yetkilendirmesi ile çalışanlarınızın yetkilerini sınırlandırabilirsiniz.

Şubeli Kullanım

ixirlife şubeli kullanıma uygundur. Çoğu referansımız şubeli olarak kullandıkları ixirlife’tan memnundur. ixirlife’ı Merkez ve şube olarak farklı şekillerde kullanabilir, Merkez üzerinden şube takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Arama

Detaylı arama özelliği sayesinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. ixirlife müşterilerinin istekleri doğrultusunda en doğru sonuçları vermek için arama sistemini en iyi hale getirmiştir.

Detaylı Raporlama

ixirlife, sahip olduğu detaylı raporlama özelliği sayesinde işletmenizde ya da şubelerinizde gerçekleşen tüm işlemleri gösterir. Bu sayede yıllık, aylık, günlük bazda raporlar alabilirsiniz.

Müşteri Takibi

ixirlife, müşteri işlemlerini kolaylaştırmak konusunda oldukça başarılıdır.

ixirlife Kullanan Müşterilerimizin Görüşleri

ixirlife’ı kullanan mutlu müşterilerimizin görüşleri

Demo Talep Edin

ixirlife – Güzellik Merkezi Yazılımının deneme sürümünü talep etmek için lütfen formdaki alanlara eksiksiz giriş yapınız.

Rekabette Önde Olun

Zaman hayatın her anında önemli bir yere sahiptir. ixirlife Güzellik Salonu Programı zamanınızı değerli kullanmanızı sağlar.

Bulut Desteği

Verileriniz bulut sunucu üzerinde saklanacak, böylelikle nerede olursanız olun salonunuzda olan her şey takip edebileceksiniz

Güvenlik

ixirlife Güvenli İletişim Protokollerini kullanır. Böylelikle müşteri bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmemiş olur

Mobil Uygulama

ixirlife Mobil uygulama desteği ile Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla salonunuzu her an takip edebilirsiniz

İletişim

İletişim formu ile bize her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Telefon

0262 255 52 12

Merkez Ofis

Muallimköy Mh. Deniz Cad. No:143/5 Kapı No:5 K:3 Gebze / KOCAELI, Türkiye