Neler Sağlar ?

Sizler için hazırlamış olduğumuz teklif takip programında, müşterilerinize vereceğiniz teklifleri hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamanızı ve takip etmenizi sağlayan, sizlere zaman kazandıran bir uygulamadır.

Satış faaliyetinin en önemli ayağı olan teklif verme işleminizi düzenli ve planlı bir şekilde takibini sağlarsınız.

Tekliflere özel fiyatlandırma yaparak tek tıklama ile müşterinize tekliflerini e-posta olarak veya çıktı şeklinde verebilirsiniz.

Teklif kopyalama özelliği sayesinde aynı tip teklifleri eksiksiz bir şekilde zaman kazanarak hızlıca hazırlayabilirsiniz. Aynı teklifi tek bir seçenekle farklı fiyat grubuyla hazırlama imkanına sahipsiniz.

Çoklu döviz seçeneği ile tekliflerinizi dilediğiniz kura çevirerek kayıt altına alabilirsiniz. Farklı kurlardan satışını yaptığınız ürünleri tek kur şeklinde rahatça tekliflendirebilirsiniz.

Müşterilerinize Özel Teklifler Hazırlayın

Teklif hazırlarken müşteriye özel fiyatlandırma yapabilir veya daha önce oluşturduğunuz fiyat grubu üzerinden tekliflendirme yapabilirsiniz. Döviz kurları arasında hızlı çevirimler yaparak istediğiniz döviz kurunda teklifi müşteriye pdf, excel veya word olarak gönderebilirsiniz.

Teklif Durumlarını Takip Edin

Beklemede, olumlu, revize, reddedildi ve kabul edilen tekliflerinizi raporlayabilir. Tüm teklifleriniz ile ilgili istatistikler çıkarabilirsiniz.

Revizyon ve Kopyalama

Teklif üzerinde revizyonlar yapabilir. Revizyonları ve teklif geçmişlerini kolayca görebilirsiniz. Teklifi kopyalayıp farklı bir müşteriye gönderebilirsiniz.

Toplu SMS ve E-Posta Gönderimi

Teklifleriniz ile ilgili müşterilerinize hatırlatıcı mesajlar atabilirsiniz. Hazırladığınız teklifleri e-posta gönderme özelliği sayesinde başka bir programa gerek kalmadan sistem üzerinden gönderebilirsiniz.

Görüşmeler Kayıt Altında

Gönderdiğiniz teklifler ile ilgili telefon veya yüz yüze görüşmelerinizi kayıt altına alarak teklif verdiğiniz müşterinin görüşmelerini ve notlarını rahatlıkla takip ederek kurum içi oluşacak takipsizlikleri en aza indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri


  Fiyat Bilgisi


Fiyat bilgisi için 444 9 023 numarasından satış temsilcilerimizle irtibata geçebilir yada www.aybitmarket.com üzerinden fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Referanslar

Kayıt bulunamadı.
Geri Dön

Demo Talep Formu


Aybit - Teklif Programı ile ilgili deneme sürümünü indirip inceleyebilirsiniz. Kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen Demo Talep Formunu eksiksiz doldurun.

Diğer Programlarımız


Referanslarımız

 • Mar Tüketim Maddeleri Tic. A.?.
  Milangaz A.?.
  Sedef Gyda Pazarlama Ltd. ?ti.
  East Balt
  Çubuklu Su
 • Ulupynar Su
  Güvenpynar Su
  YAKD
  Pan Börek
  Pizza Towers
 • Chicken Lowers

Çözüm Ortaklarımız

 • Microsoft Parter
  Turkcell
  Possify
  Teknikom Elektronik
  Perkon
 • Bilkur
  Mikrosaray

2005-2017 © Atılım Bilgi İşlem İnternet Teknolojileri Yazılım Bilg. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 Bizimle İletişime Geçin !