Birden fazla şubem var, nasıl kullanabilirim?

Anasunucu veya bulut üzerine kurulu programda şubeler tanımlanır. Merkez olarak tanımlanan bir şubeden tüm veriler görünürken diğer şubeler yalnızca kendi verilerini görüntüleyebilir.

Cep telefonu üzerinden restoran otomasyon programını takip edebilir miyim?

Mobil cihazınızdan programı takip edebilirsiniz. Mobil uyumlu tarayıcınızdan yönetim.aybitpos.com adresinden kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak kasa raporu, stok raporu, masa doluluk oranı, iptal edilen ürün raporu gibi birçok bilgiyi görüntüleyebilirsiniz. Verilerinizin güncellenme aralığını da belirtmeniz gerekmektedir.

AybitPos terazi entegrasyonu var mı?

Evet, terazi entegrasyonumuz mevcuttur. Bu özellik sayesinde kuru pasta, et vs. gibi maddelerin tartılıp fiyatlarının belirlenmesi kolaylaşacaktır. Grama göre otomatik  fiyat belirlenir ve yazdırılır.

Yemek sepeti entegrasyonu özelliğini nasıl kullanabilirim?

Yemeksepetinden kullanıcı adı ve şifre aldıktan sonra programda yemek sepeti ayarlarından bilgilerinizi girebilirsiniz. Sisteminizde tanımlı ürünler ile yemeksepetinin ürünlerini eşleştirdiğiniz takdirde gelen siparişler otomatik olarak ekrana düşecektir. Böylelikle masalarınızı ve siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Arayan numarayı gösterme özelliği var mı?

Evet, arayan numarayı gösterme özelliği mevcuttur. Bu özellikle paket siparişleri kolayca alabilirsiniz. Caller ID cihazı ile hat sayınıza göre ( 2’li, 4’lü veya 4’ten fazla) program ile bağlantı sağlayabilirsiniz.

Kuryeleri nasıl takip edebilirim?

Programda bulunan Kurye ekranı sayesinde sipariş alındığı anda kurye ekranına düşer. Her bir kurye, sisteme şifre ile giriş yaparak siparişleri alabilir. Kurye olarak giriş yapılabilmesi için kişinin önceden kurye olarak tanımlanması gerekmektedir. Kuryeler giriş ve çıkışlarını sisteme bildirirler. Hangi kurye tarafından ne kadar tahsilat yapıldığı da kurye bilgilerinden görüntülenebilir.

Mutfakta üretim ekranı var mı?

Evet, mutfakta üretim ekranı mevcuttur. Masa, paket servis veya self servis siparişleri bekleme süreleri ile birlikte mutfak ekranında görünmektedir.

Tablet veya el terminali ile kullanabilir miyim?

Evet, tablet ve el terminali ile kullanabilirsiniz. Siparişler tablet ile girildikten sonra mutfakta bulunan üretim ekranına yansır. Siparişler hazırlandığında, hazır olduğu bilgisi ekranda görüntülenir.

İletişim

İletişim formu ile bize her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Telefon

0262 255 52 12

Merkez Ofis

Muallimköy Mh. Deniz Cad. No:143/5 Kapı No:5 K:3 Gebze / KOCAELI, Türkiye

Bu kapanacak 0 saniye