Hızlı Satış İşlemleri

Aybit – Cari ile tanımlamış olduğunuz ürünlerinizi ve ürün gruplarınızı, Aybit – Hızlı Satış Modülü sayesinde görebilirsiniz. Bu ekranda bulunan ürünlerin satışlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Stok ve Müşteri Takibi

Ürünlerinizi Hızlı Bir Şekilde Arayın

Hızlı Satış modülünü kullanarak, kayıtlı ürünler içerisinde arama yapabilir ve arama sonucunda çıkan ürünleri satış ekranını kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Müşterileriniz Hızlı Bir Şekilde Arayın

Müşteri Listesi ekranı sayesinde kayıtlı müşteriler içerisinde arama yapabilir ve ilgili müşteriye dair tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri Ekle ekranını kullanarak yeni müşteri ekleyebilirsiniz.

Tek Tıkla İşlem Kolaylığı

Ürünlere dair bekleyen işlemleri askıya alabilir ya da askıda bekleyen işlemleri askıdan çıkarabilirsiniz.

Aynı ürünü tekrar eklemek istiyorsanız ürün ara işlemi yapmak yerine “Ürün Tekrar” seçeneğini kullanarak aynı ürünü satış listesine tekrar ekleyebilirsiniz. İşlemde bekleyen ürünü dilerseniz “Satış İptal” butonunu kullanarak iptal edebilirsiniz.

Hızlı İşlem Yeteneği

Miktar Arttır butonunu kullanarak, ilgili ürünün miktarını arttırabilirsiniz. İlgili ürünün miktar artışı genel toplam da artacaktır.

Genel toplam artışı, ilgili ürünün birim fiyatınca olacaktır. Eğer miktar arttırma işleminden vazgeçmek isterseniz “Miktar Azalt” butonunu kullanabilirsiniz.

Fiyatları Barkod Okuyucu ile Görün

Fiyat Gör butonunu kullanarak, barkod okuyucu yardımıyla okutulan ürünün fiyatını size gösterir. Fiyat değiştir butonu ise seçili olan ürünün fiyatında değişiklik yapmak için kullanabilirsiniz.

Barkod Okutucu Desteği ile Ürünleri Sepete Hızlıca Atın

Barkod gir ekranını kullanarak, kayıtlı olan ürünün barkodunu okutarak hızlı biçimde işlem listesine aktarabilirsiniz. İndirim butonunu kullanarak işlem listesinin genel toplamına yapılacak olan indirimi belirlersiniz.

Terazi Barkodlu Satış İşlemi

Barkodlu teraziler ağırlık veya adet formatında barkodlu etiketleri okutarak ağırlıkları otomatik hesaplayıp programa ekleyecektir.

Akıllı Tuş Atama Özelliği

Çok satılan veya barkodu olmayan ürünlere hızlı tuşlar atayarak kolay ve hızlı satış yapabilirsiniz.

Dokunmatik Ekran Özelliği

Program kullanımı kolaylaştırmak için dokunmatik ekranlara uygun olarak tasarlanmıştır. Klavye ve fareyi kullanmadan dokunmatik ekranlarda programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klavye gereken alanlarda size yardımcı bir ekran klavyesi bulunmaktadır.

Diğer Yapabilecekleriniz

Ürünleri Toplu Olarak Listeye Ekleme Özelliği

Adet butonu sayesinde listeye eklemek istediğiniz ürünleri toplu olarak ekleyebilirsiniz. Örneğin 20 adet karpuzu tek ürün grubu halinde ekleyebilirsiniz. Aşağı ve yukarı ok butonlarını kullanarak ürün ve ürün grupları içerisinde gezinebilir, bulunduğunuz sayfayı değiştirebilirsiniz.

Ödeme Alma Kolaylığı

Ödeme alma işlemini gerçekleştirmek için, Ödeme Al butonuna tıklayın ve bir ödeme şekli belirleyin. Ödeme şeklini belirlerken dilerseniz sağ bölümde yer alan para görsellerini kullanarak nakit alma işlemini yapabilir ve yine bu ekrandan varsa para üstünü de görüntüleyebilirsiniz.

Birden Fazla Ödeme Tipi ile Satış

Satış yapıldıktan sonra “Ödeme Al” tuşu ile birden fazla ödeme tipine göre seçim yaparak nakit, kredi kartı veya diğer ödeme tiplerine göre tahsilatı yapabilirsiniz (Örn; Toplam 150 TL lik alışverişin 100 TL sini nakit geri kalanı 50 TL sinide kredi kartlarından birini seçerek yapabilirsiniz.)

Veresiyeli Satış

Satış yapılırken “Müşteri Ekle” tuşuna basarak satışı bir müşterinin üzerine ekleyebilir ve tutarı müşterinin borç hanesine kaydedebilirsiniz.

Fiş veya Fatura Yazdırma İşlemi

Ödeme Al dedikten sonra “Fiş Yazdır” veya “Fatura Yazdır” tuşlarından birine basarak fiş veya resmi faturanızdan çıktı verebilirsiniz. Program aynı anda iki yazıcıyı birden desteklemektedir. Yani fatura ve fiş yazıcısı farklı olabilmektedir.

İndirim Uygulayabilirsiniz.

İster fiş geneline isterseniz ürüne dair indirimler uygulayabilirsiniz. İndirim oranlarını kullanıcılara göre belirleyebilirsiniz. Personelin belirlediğiniz oranın üzerinde indirim yapmasını engelleyebilirsiniz.

İade Ürünler

Müşteriye satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri iade alabilirsiniz.

İletişim

İletişim formu ile bize her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Telefon

0262 255 52 12

Merkez Ofis

Muallimköy Mh. Deniz Cad. No:143/5 Kapı No:5 K:3 Gebze / KOCAELI, Türkiye

Bu kapanacak 0 saniye