Aybit - Hızlı Satış Programı barkodlu hızlı satış programı perakende satış yapan işletmelerin talepleri doğrultusunda hazırlanmıştır.

 

Barkodlu hızlı satış programı perakende satış yapan işletmelerin talepleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Mini marketler, kuru yemiş dükkanları, şarküteriler, manavlar, bakkallar, benzin istasyonları, kantinler, nalburlar vb. firmalara hızlı ve kolay bir çözüm sunmaktadır.

  

Aybit - Hızlı Satış Programı Özellikleri

 

 • Barkod ile hızlı bir şekilde satış yapma olanağı.

 • Teraziden alınan barkodları okuyabilme.

 • Veresiye takibi

 • Birden fazla şekilde ödeme alabilme.

 • Fiş veya fatura yazabilme.

 • Ciro takibi, para üstü takibi

 • En çok kullanılan stokları hızlı tuşlara atayabilme

 • Dokunmatik ekran özelliği ile klavyesiz satış yapma.

 • Ağ üzerinde birden fazla kasada kullanılabilme.

 • Gelişmiş ve güçlü veri tabanı sistemi


 

Aybit hızlı satış modülü, Aybit - Cari programına entegre olarak çalışmaktadır. Satış işlemlerinizi daha hızlı yapmanız için Aybit - Cari programına entegre olarak geliştirilmiştir.

 

Satış İşlemlerinizi Daha Hızlı Bir Şekilde Gerçekleştirin

 

Aybit - Cari ile tanımlamış olduğunuz ürünlerinizi ve ürün gruplarınızı, Aybit - Hızlı Satış Modülü sayesinde görebilirsiniz. Bu ekranda bulunan ürünlerin satışlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kayıtlı Ürünlerinizi Hızlıca Arayın ve Müşteri Bilgilerine Ulaşın

 

Hızlı Satış modülünü kullanarak, kayıtlı ürünler içerisinde arama yapabilir ve arama sonucunda çıkan ürünleri satış ekranını kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Müşteri Listesi ekranı sayesinde kayıtlı müşteriler içerisinde arama yapabilir ve ilgili müşteriye dair tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri Ekle ekranını kullanarak yeni müşteri ekleyebilirsiniz.

 

Tek Tıkla İşlem Yönetimi Kolaylığı

 

Ürünlere dair bekleyen işlemleri askıya alabilir ya da askıda bekleyen işlemleri askıdan çıkarabilirsiniz. Aynı ürünü tekrar eklemek istiyorsanız ürün ara işlemi yapmak yerine "Ürün Tekrar" seçeneğini kullanarak aynı ürünü satış listesine tekrar ekleyebilirsiniz. İşlemde bekleyen ürünü dilerseniz "Satış İptal" butonunu kullanarak iptal edebilirsiniz.

 

Hızlı İşlem Yeteneği

 

Miktar Arttır butonunu kullanarak, ilgili ürünün miktarını arttırabilirsiniz. İlgili ürünün miktar artışı genel toplam da artacaktır. Genel toplam artışı, ilgili ürünün birim fiyatınca olacaktır. Eğer miktar arttırma işleminden vazgeçmek isterseniz "Miktar Azalt" butonunu kullanabilirsiniz.

 

Fiyatları Barkod Okuyucu ile Görün

 

Fiyat Gör butonunu kullanarak, barkod okuyucu yardımıyla okutulan ürünün fiyatını size gösterir. Fiyat değiştir butonu ise seçili olan ürünün fiyatında değişiklik yapmak için kullanabilirsiniz.

 

Satıcı İşlemlerini Gerçekleştirin

 

Satıcı seçimi butonunu kullanarak satıcı seçme işlemini yapabilirsiniz. Fiş yazdır butonu sayesinde tanımlı olan yazıcınızdan fiş yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Barkod Okutucu Desteği ile Ürünleri Sepete Hızlıca Atın

 

Barkod gir ekranını kullanarak, kayıtlı olan ürünün barkodunu okutarak hızlı biçimde işlem listesine aktarabilirsiniz. İndirim butonunu kullanarak işlem listesinin genel toplamına yapılacak olan indirimi belirlersiniz.

 

Ürünleri Toplu Olarak Listeye Ekleme Özelliği

 

Adet butonu sayesinde listeye eklemek istediğiniz ürünleri toplu olarak ekleyebilirsiniz. Örneğin 20 adet karpuzu tek ürün grubu halinde ekleyebilirsiniz. Aşağı ve yukarı ok butonlarını kullanarak ürün ve ürün grupları içerisinde gezinebilir, bulunduğunuz sayfayı değiştirebilirsiniz.

 

Ödeme Alma Kolaylığı

 

Ödeme alma işlemini gerçekleştirmek için, Ödeme Al butonuna tıklayın ve bir ödeme şekli belirleyin. Ödeme şeklini belirlerken dilerseniz sağ bölümde yer alan para görsellerini kullanarak nakit alma işlemini yapabilir ve yine bu ekrandan varsa para üstünü de görüntüleyebilirsiniz.

 

Birden Fazla Ödeme Tipi ile Satış

 

Satış yapıldıktan sonra "Ödeme Al" tuşu ile birden fazla ödeme tipine göre seçim yaparak nakit, kredi kartı veya diğer ödeme tiplerine göre tahsilatı yapabilirsiniz (Örn; Toplam 150 TL lik alışverişin 100 TL sini nakit geri kalanı 50 TL sinide kredi kartlarından birini seçerek yapabilirsiniz.)

 

Veresiyeli Satış

 

Satış yapılırken "Müşteri Ekle" tuşuna basarak satışı bir müşterinin üzerine ekleyebilir ve tutarı müşterinin borç hanesine kaydedebilirsiniz.

 

Terazi Barkodlu Satış İşlemi

 

Barkodlu teraziler ağırlık veya adet formatında barkodlu etiketleri okutarak ağırlıkları otomatik hesaplayıp programa ekleyecektir.

 

Fiş veya Fatura Yazdırma İşlemi

 

Ödeme Al dedikten sonra "Fiş Yazdır" veya "Fatura Yazdır" tuşlarından birine basarak fiş veya resmi faturanızdan çıktı verebilirsiniz. Program aynı anda iki yazıcıyı birden desteklemektedir. Yani fatura ve fiş yazıcısı farklı olabilmektedir.


 

İndirim Uygulayabilirsiniz.

 

İster fiş geneline isterseniz ürüne dair indirimler uygulayabilirsiniz. İndirim oranlarını kullanıcılara göre belirleyebilirsiniz. Personelin belirlediğiniz oranın üzerinde indirim yapmasını engelleyebilirsiniz.

 

İade Ürünler

 

Müşteriye satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri iade alabilirsiniz.

 

Hızlı Tuşlar Atayın

 

Çok satılan veya barkodu olmayan ürünlere hızlı tuşlar atayarak kolay ve hızlı satış yapabilirsiniz.

 

Dokunmatik Ekran Özelliği


Program kullanımı kolaylaştırmak için dokunmatik ekranlara uygun olarak tasarlanmıştır. Klavye ve fareyi kullanmadan dokunmatik ekranlarda programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klavye gereken alanlarda size yardımcı bir ekran klavyesi bulunmaktadır.

Ekran Görüntüleri


  Fiyat Bilgisi


Fiyat bilgisi için 444 9 023 numarasından satış temsilcilerimizle irtibata geçebilir yada www.aybitmarket.com üzerinden fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Referanslar

Kayıt bulunamadı.
Geri Dön

Demo Talep Formu


Aybit - Hızlı Satış Programı ile ilgili deneme sürümünü indirip inceleyebilirsiniz. Kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen Demo Talep Formunu eksiksiz doldurun.

Diğer Programlarımız


Referanslarımız

 • Mar Tüketim Maddeleri Tic. A.?.
  Milangaz A.?.
  Sedef Gyda Pazarlama Ltd. ?ti.
  East Balt
  Çubuklu Su
 • Ulupynar Su
  Güvenpynar Su
  YAKD
  Pan Börek
  Pizza Towers
 • Chicken Lowers

Çözüm Ortaklarımız

 • Microsoft Parter
  Turkcell
  Possify
  Teknikom Elektronik
  Perkon
 • Bilkur
  Mikrosaray

2005-2017 © Atılım Bilgi İşlem İnternet Teknolojileri Yazılım Bilg. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 Bizimle İletişime Geçin !