Program Hakkında


Aybit - Paket Servis Programı, paket servis üzerine çalışan, kebapçılar, pizzacılar vb. iş yerleri için geliştirilmiş bir programdır. Müşteriniz programda kayıtlı olduğu telefon ile aradığı anda ekrana bilgileri gelir. Sipariş satış ekranından hızlı bir şekilde müşterinin isteklerini kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sipariş edilen ürün adetlerini belirtmeniz. Siparişe ait bilgileri (adres, tutar vb.) yazıcı çıktısı alarak dağıtıcıya verebilirsiniz. Müşterilerinize toplu sms gönderebilirsiniz. Sizi adres karışıklığından ve sipariş hatalarından kurtaracak bir uygulamadır.

Telefon çaldığı anda, kayıtlı veya kayıtsız bütün müşterilerde bilgi penceresi açılır, açılan bu pencerede çok hızlı bir şekilde paket siparişlerinizi alabilir veya kayıtsız olan müşterinin kayıtlarını hızlıca ekleyebilirsiniz. Sipariş sonrasında yazıcıdan otomatik olarak siparişi çıktı alabilirsiniz.

Yazıcıdan çıkan adisyon üzerinde müşterinin adı, adresi, telefon numarası, sipariş verilen tarih ve saat, adisyon numarası, müşterinin neler istediği, tutarı, ödeme şekli ve müşteriye özel açıklama çıkmaktadır. Müşterinin daha önceden ödenmemiş borcu varsa çıkan adisyonda önceki bakiye, adisyon toplamı ve en altında genel toplam olarak bilgi yer almaktadır.

Raporları günlük, aylık ve iki tarih arasına ödeme şekillerine, satılan ürünlere, kuryelerinize göre raporlar alabilirsiniz. Günlük rapor olarak hangi üründen kaç adet satıldığını görebilmektesiniz. Motorcuların hesaplarına ait raporlara da görebilmektesiniz.

Sipariş vermeyen müşterilere ait rapor alabilirsiniz. Örneğin son 1 ay veya 1 haftadır, sipariş vermemiş olan müşterilerinin cep telefonlarına mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerinizin sizden tekrar sipariş verme olasılığını arttırın. Yani kısacası kendinizi hatırlatın. Sizlerinde bildiği gibi geri sizi aramayan müşterilerinizin büyük bir bölümü (%80) broşür, magnet veya iletişim bilgilerinizi kaybetmiş o yüzden sizi aramıyordur. Geri kalan %15 lik bölüm ise kötü personel davranışı, soğuk, yanlış veya geç gelen siparişler yüzünden sizi tercih etmiyorduır. %80 lik bölümü kazanmak sizin elinizde. Toplu sms özelliği ile az maliyetle hızlı bir çekilde müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Paket Servis Programında alınan siparişlerin listesi günlük satışlar ekranında bulunmaktadır. Bu ekranda ilk sipariş alındığında beyaz, siparişler motorcu üzerine yola çıktı olarak işaretlendiğinde sarı, motorcu geri geldiğinde de teslim edildi olarak işaretlenmektedir. Böylece siparişleri takip ederek gecikmelerin önüne geçecek ve paket servisinizi hızlandırmış olacaksınız.
 

  • Paket servis siparişlerinizde adres karışıklığına son
  • Müşterilerinizden her telefon sonrası adres almanıza gerek kalmaz
  • Sipariş verilen ürünleri doğru ve eksiksiz alın
  • Sipariş vermeyen müşterilere ulaşın!
  • Kurye hesap takibi artık çok kolay!

  Sistem Gereksinimleri


  • P4 1.6 Mhz İşlemci
  • Win XP/7 İşletim sistemi 32 bit olmalıdır
  • 1024 MB Ram
  • Çözünürlük 1024x768
  • 300-900 MB arası boş alan

  Destek ve Güncelleme Paketi


Uzaktan yardım, telefon ile destek hizmeti ve program güncellemelerini kapsamakta olup, paket süresi 1 yıldır.

  Fiyat Bilgisi


Fiyat bilgisi için 0(262) 644 90 91 numarasından satış temsilcilerimizle irtibata geçebilir yada www.aybitmarket.com üzerinden fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

  ReferanslarFirma Adı Yetkili İl İlçe
Aboor Kebap Furkan Dedeoğlu
Aboov Kebap-Samandıra Ali Dedeoğlu İstanbul Sancaktepe
Abuzer Ustanın Yeri Abuzer Bey Bursa Yıldırım
Acar Park/İbrahim Acar İbrahim Acar
Acıbadem Mevlana Ahmet Bey İstanbul Üsküdar
Adbitrey Pizza Yalçın Çiçek
Aktif Bilgisayar Nurettin Evren Gülşen
ALİ HAYDAR USTAM LOKANTASI Ali Durak İstanbul Gaziosmanpaşa
Ali Osman İkiahırlı/Ali Haydar Sofrası Ali Osman İkiahırlı
Alo Dürümcü Hasan Usta Hasan Ataman İstanbul Maltepe
Toplam 32 sayfada 314 tane kayıt bulundu.

Diğer Programlarımız


Referanslarımız

Çözüm Ortaklarımız2005-2015 © Atılım Bilgi İşlem İnternet Teknolojileri Yazılım Bilg. San. ve Tic. Ltd. Şti.