Aybit - Paket Servis Programı, paket servis üzerine çalışan, kebapçılar, pizzacılar vb. iş yerleri için geliştirilmiş bir programdır. Müşteriniz programda kayıtlı olduğu telefon ile aradığı anda ekrana bilgileri gelir. Sipariş satış ekranından hızlı bir şekilde müşterinin isteklerini kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sipariş edilen ürün adetlerini belirtmeniz. Siparişe ait bilgileri (adres, tutar vb.) yazıcı çıktısı alarak dağıtıcıya verebilirsiniz. Müşterilerinize toplu sms gönderebilirsiniz. Sizi adres karışıklığından ve sipariş hatalarından kurtaracak bir uygulamadır.

Telefon çaldığı anda, kayıtlı veya kayıtsız bütün müşterilerde bilgi penceresi açılır, açılan bu pencerede çok hızlı bir şekilde paket siparişlerinizi alabilir veya kayıtsız olan müşterinin kayıtlarını hızlıca ekleyebilirsiniz. Sipariş sonrasında yazıcıdan otomatik olarak siparişi çıktı alabilirsiniz.

Yazıcıdan çıkan adisyon üzerinde müşterinin adı, adresi, telefon numarası, sipariş verilen tarih ve saat, adisyon numarası, müşterinin neler istediği, tutarı, ödeme şekli ve müşteriye özel açıklama çıkmaktadır. Müşterinin daha önceden ödenmemiş borcu varsa çıkan adisyonda önceki bakiye, adisyon toplamı ve en altında genel toplam olarak bilgi yer almaktadır.

Raporları günlük, aylık ve iki tarih arasına ödeme şekillerine, satılan ürünlere, kuryelerinize göre raporlar alabilirsiniz. Günlük rapor olarak hangi üründen kaç adet satıldığını görebilmektesiniz. Motorcuların hesaplarına ait raporlara da görebilmektesiniz.

Sipariş vermeyen müşterilere ait rapor alabilirsiniz. Örneğin son 1 ay veya 1 haftadır, sipariş vermemiş olan müşterilerinin cep telefonlarına mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerinizin sizden tekrar sipariş verme olasılığını arttırın. Yani kısacası kendinizi hatırlatın. Sizlerinde bildiği gibi geri sizi aramayan müşterilerinizin büyük bir bölümü (%80) broşür, magnet veya iletişim bilgilerinizi kaybetmiş o yüzden sizi aramıyordur. Geri kalan %15 lik bölüm ise kötü personel davranışı, soğuk, yanlış veya geç gelen siparişler yüzünden sizi tercih etmiyorduır. %80 lik bölümü kazanmak sizin elinizde. Toplu sms özelliği ile az maliyetle hızlı bir çekilde müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Paket Servis Programında alınan siparişlerin listesi günlük satışlar ekranında bulunmaktadır. Bu ekranda ilk sipariş alındığında beyaz, siparişler motorcu üzerine yola çıktı olarak işaretlendiğinde sarı, motorcu geri geldiğinde de teslim edildi olarak işaretlenmektedir. Böylece siparişleri takip ederek gecikmelerin önüne geçecek ve paket servisinizi hızlandırmış olacaksınız.
 

 • Paket servis siparişlerinizde adres karışıklığına son
 • Müşterilerinizden her telefon sonrası adres almanıza gerek kalmaz
 • Sipariş verilen ürünleri doğru ve eksiksiz alın
 • Sipariş vermeyen müşterilere ulaşın!
 • Kurye hesap takibi artık çok kolay!

Ekran Görüntüleri


  Fiyat Bilgisi


Fiyat bilgisi için 444 9 023 numarasından satış temsilcilerimizle irtibata geçebilir yada www.aybitmarket.com üzerinden fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Referanslar


 • Chicken Lovers
  Çikolata Diyarı
  Elif Pide Kebap Salonu
  Hatay Doner
  Hatay Name Cafe Restoran
 • Pan Börek
  Paşa Döner
  Pizza Towers
  Sultan Ahmet Köftecisi
  Tamirane

Firma Adı İl İlçe
Aboor Kebap
Aboov Kebap-Samandıra İstanbul Sancaktepe
Abuzer Ustanın Yeri Bursa Yıldırım
Acar Park/İbrahim Acar
Acıbadem Mevlana İstanbul Üsküdar
Adbitrey Pizza
Aktif Bilgisayar
ALİ HAYDAR USTAM LOKANTASI İstanbul Gaziosmanpaşa
Ali Osman İkiahırlı/Ali Haydar Sofrası
Alo Dürümcü Hasan Usta İstanbul Maltepe
Toplam 32 sayfada 314 tane kayıt bulundu.

Demo Talep Formu


Aybit - Paket Servis Programı ile ilgili deneme sürümünü indirip inceleyebilirsiniz. Kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen Demo Talep Formunu eksiksiz doldurun.

Diğer Programlarımız


Referanslarımız

 • Mar Tüketim Maddeleri Tic. A.Ş.
  Milangaz A.Ş.
  Sedef Gıda Pazarlama Ltd. Şti.
  East Balt
  Çubuklu Su
 • Ulupınar Su
  Güvenpınar Su
  İAKD
  Pan Börek
  Pizza Towers
 • Chicken Lovers
  Hatay Doner
  Paşa Döner
  Eklercim
  Sultan Ahmet Köftecisi
 • Tamirane
  Ota Güzellik Merkezi
  Essi Güzellik Merkezleri
  FBM Tıp Merkezi
  Maya Estetik Merkezi
 • Lazerline Özel Tıp Polikliniği
  Royal Derm Güzellik Salonlu
  Estetic Diamond
  Dr. Rabia Er Güzellik Salonu
  Elif Pide Kebap Salonu
 • Hatay Name Cafe Restoran
  Pelenkoğlu Karabük
  Zafer Yangın Söndürme / Gebze
  Afyon Enerji

Çözüm Ortaklarımız

 • Microsoft Parter
  Turkcell
  Possify
  Teknikom Elektronik
  Perkon
 • Bilkur
  Mikrosaray

2005-2016 © Atılım Bilgi İşlem İnternet Teknolojileri Yazılım Bilg. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 Bizimle İletişime Geçin !