İlerleyen teknolojiyle birlikte emlak firmaları için özel hazırlanmış programlarda işlerinizi kolaylaştırıyor. İster tek başınıza çalışan esnaf olun isterseniz birden fazla danışman ile çalışan bir emlak ofisi olun, hizmet kalitenizi artırmanın en iyi yollarından biri emlak takip programı öne çıkıyor. Maliyetlerinizi düşürmek ve zamandan kazanmak için emlak programlarının gücünden yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.

Müşteri ve emlak portföylerinizi defterde ya da excel ortamında tutuyorsanız, küçük bir yatırımla teknolojiye ayak uyduracak platformlara geçebilirsiniz. Böylelikle hem müşterilerinize daha iyi hizmet verebilir hem de bilgilerinizi güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz.

vitrinlik emlak programı

Emlakçıların kullandığı program
vitrinlik emlak programı
Standart bir emlak programının tüm özelliklerini içinde barındıran sistem ile isterseniz ilanlarınızı tek bir tuş ile hem kendi web sitenizde hemde www.vitrinlikemlak.com da paylaşabilirsiniz. Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), otomatik portföy / talep eşleme yönetimi, sözleşme yönetimi, toplu sms ve vitrin sunumu gibi bir çok özelliği içerisinde barındırıyor.

Bulut tabanlı bir platform olan vitrinlik emlak programı ile yedekleme sorunu ortadan kalkıyor. Bilgisayarınızı değiştirseniz dahi istediğiniz bilgisayarda kullanabiliyorsunuz. Emlak ofisinizde çalışan gayrimenkul danışmanlarının sahadaki tüm faaliyetlerini de takip edebiliyorsunuz.

Sözleşme yönetimi modülü ile sözleşmelerin, tapuların, tekliflerin ve formların anlık olarak paylaşılmasına yardımcı oluyor.

Siz değerli emlakçıların tüm önerilerini büyük titizlikle inceleyip sisteme uygulamaya çalışmaktayız.

Gayrimenkul sektörüne farklı bir soluk getiren vitrinlik emlak programı hız, verimlilik ve analitik raporlama hizmetleri sizin için önemliyse ve büyük portföyleri yönetiyorsanız bu programı tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgiye program.vitrinlikemlak.com adresinden ulaşabilirsiniz.