Merhaba bugün sizleri AybitPos – Restoran Otomasyon Programı ile yemeksepeti.com entegrasyonunda gerçekleşecek bir değişiklik hakkında bilgilendireceğiz. Bildiğiniz üzere Coca Cola Şekersiz adında yeni ürününü piyasaya sürdü, dolayısıyla Zero artık satışta olmayacak. Yemeksepeti, restoranların portakal sayfalarına Coca-Cola Şekersiz ürününü tanımladı. Ürün eşleştirmesi olmazsa siparişlerin gitmeyeceği ve kapanma sorunu oluşacağı için kontrolleri etmenizi ve entegrasyonda herhangi bir sorun olmaması için yemek sepeti portakal sayfasında coca cola şekersiz ürününü aktif etmeniz gerekmektedir.

Coca Cola Şekersiz ürünlerini aktifleştirmek için; portakal.yemeksepeti.com adresine girelim ve sırasıyla Menü > Ürün Aç Kapa  kısmına gelelim daha sonra sayfada Ürün Ara bölümünden Şekersiz yazıp arayalım ve karşımıza çıkan Coca-Cola Listesinde Şekersiz olan ürünlerin Ürün Aç butonlarına tıklayıp işlemi bitirelim.

Ürünleri aktifleştirdikten sonra AybitPOS – Restoran Otomasyon Programımızda Coca Cola Şekersiz ürünlerini ekleyip (Ürünler Menüsü>İçecekler Ana Ürün’de bulunan İçecekler başlığına tıklayın>Alt Ürün Ekle butonuna tıklayıp ilgili ürünü kaydedin.) program üzerinde yemek sepetiyle eşleştirme yapmanız yeterli olacaktır. (Bkz. Yemek Sepeti Ürün Eşleştirme)

 

Soru veya yaşadığınız sorunlarda 444 9 023 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Atılım Yazılım ekibi olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Not : Bu yazı restoranlarında Coca Cola Zero satan müşterilerimizi ilgilendirmektedir.

 

Yemek Sepeti Entegrasyonu

 

Yemek Sepeti Ürün Eşleştirme

Ayarlar menüsü Yemeksepeti butonuna tıklandıktan sonra;

  1. Ana ürün adı : Açılır listeden ana ürün grubu seçilir ve Ara butonuna tıklayarak alt ürün grupları listelenir.
  2. Alt ürün adı : İsteğe bağlı tek tek ürün ismi yazılıp arama yapılabilir.
  3. Ürünler Listesinden ilgili ürünün sol yanında bulunan Seç butonuna tıklayarak yemek sepetinde yer alan ürün karşılığı seçilir. Yanlış seçim yapıldı ise Sil butonuna tıklayarak ilgili eşleşme silinir.(Sarı ikon eşleşme olmadığını, yeşil ikon eşleşme yapıldığını gösterir.)